Ситуація на ринку нерухомості завжди змінюється: від стрімкого росту та успішних продажів, до різкого падіння попиту на квартири. І найчастіше — це низка причин, які не залежать від того, чи іншого забудовника.

Так, у період з 2018-2019 років серед покупців спостерігалось значне падіння попиту на квартири — на 40%, і компанія NOVBUD відчула на собі цей спад. Найголовніші причини таких різких змін:

  1. Загальна ситуація в країні була суттєво напруженою через вибори майбутнього президента. Атмосфера невизначеності, сумнівів та недовіри людей щодо стану в економічній та політичній сферах була очевидною. Ринок нерухомості, а отже, про інвестування чималих коштів у житло навіть мови не йшло. 
  2. В столиці збільшилась кількість об’єктів, які будуються, а рівень попиту залишився незмінним, тобто не зростав.
  3. З’явились забудовники, які привернули увагу покупців тільки завдяки штучному зниженню цін, чи, інакше кажучи — демпінгу, та обіцянкам, що їх квартири будуть більш унікальними, на відміну від квартир інших компаній. Однак при цьому, вони не мали усіх необхідних документів. Через активне розповсюдження реклами багато людей повірили у такий сценарій, потрапивши на гачок гучної медіа-кампанії забудовника.
  4. Як результат — багато забудовників, які чесно виконували всі необхідні вимоги нормативної бази та акцентували увагу на якості, автоматично опинились у не зручному для себе становищі. Очевидно, що дешево вони будувати не можуть і штучно знижувати ціну також. Отже: зменшились прибутки, і разом з цим необхідно було виконувати обов’язки та обіцянки по тих об’єктах, які будуються і при цьому продовжувати розвивати нові. В такому становищі опинилась і компанія NOVBUD, яка переносила строки будівництва проектів та введення їх в експлуатацію.

На даний момент ситуація відновлюється, компанії провела важливий етап роботи над помилками, з урахуванням ситуації, яка склалася. NOVBUD набиратиме обертів і будет плідно працювати далі.

Зараз NOVBUD розвиває одночасно 4 проекти:

  • ЖК “Петрівський квартал” — один з наймасштабніших проектів компанії, тут вже зведено 74 будинки, на черзі – 25 нових.
  • ЖК “Нові Теремки”. В цьому проекті буде 7 черг комплексу і складатиметься він з 25 будинків, перша черга вже реалізована, а в найближчий час буде здана в експлуатацію друга.
  • “Квартал Крюковщина” – складається з 7 будинків висотою від 6 до 11 поверхів.
  • ЖК “Нові Жуляни” – комплекс на стадії будівництва.

І вже в цьому році NOVBUD розпочинає будівництво двох нових проектів. Компанія планує і надалі будувати житлові комплекси нового формату, створюючи гармонійну атмосферу та втілювати свої головні цінності у життя: забезпечення, затишку, комфорту та мобільності. Об’єкти будуть розташовані в Києві та поряд з Петрівським кварталом.