Безпечний карантин. Боротьба ЖК «Петрівський квартал» з COVID-19

Майже два місяці Україна, як і більшість світу, живе «в режимі очікування». Спалах хвороби COVID-19 повністю змінив звичний ритм життя кожного з нас. Карантин диктує свої правила, більшість тепер змушені сидіти вдома і по-новому відкривати для себе навколишній світ. Велика відповідальність лягла на плечі забудовників, в житлових комплексах яких проживають тисячі сімей. У числі таких девелоперів виявилася і компанія NOVBUD, яка відома своїм масштабним ЖК «Петрівський квартал».

Перш за все варто сказати, що в цей непростий час жителі столиці тихо заздрять жителям таких заміських комплексів, де є чисте повітря, природа і розвинена інфраструктура на території (особливо цінно тепер, коли не працює громадський транспорт). Але зараз така масштабність створює певні труднощі для самого забудовника, адже в період пандемії необхідно надійно захистити всіх жителів ЖК від вірусу. І ось, як бореться з цим NOVBUD.

«Петрівський квартал» побудований за концепцією «місто в місті», тому на території даного комплексу є власна керуюча компанія, яка дбає про благоустрій та створення затишку в ЖК. З першого дня карантину забудовник зобов’язав всі установи соціальної інфраструктури, що розташовані на території комплексу і мають право продовжувати свою діяльність відповідно до постанови Кабінету Міністрів України, дотриматися всіх санітарно-гігієнічних правил і норм, рекомендованих Міністерством охорони здоров’я. За допомогою спеціальних засобів працівниками керуючої компанії обмежений доступ до дитячих та спортивних майданчиків, футбольного, волейбольного та баскетбольного полів.

Представниками керуючої компанії був розроблений чіткий розклад, за яким вони регулярно проводять дезінфекцію всієї території комплексу. Так, у під’їздах будинків проводиться щоденне знезараження поверхонь перил, підвіконників, дзеркал, поштових скриньок, вхідних дверей, плафонів, домофонів, ліфтових кабін і сходових майданчиків.

Крім того, з періодичністю 2 рази на тиждень, шляхом обприскування проводиться дезінфекція лавок, вхідних груп, смітників і сміттєвих баків. З метою запобігання поширення хвороби COVID-19, у під’їздах усіх будинків розміщені інформаційні вивіски з рекомендаціями, як уникнути зараження, розроблені Міністерством охорони здоров’я України. Всі працівники керуючої компанії, які проводять роботи по знезараженню забезпечені професійними засобами індивідуального захисту та дезінфікуючими розчинами.

Звичайно, важко не порушувати карантинні норми, коли за вікном весна, а особливо нелегко це пояснити дітям. З метою дотримання всіх правил, запроваджених урядом, представники охорони комплексу щодня патрулюють територію «Петрівського кварталу».

Уже в кінці травня всі ми зможемо повернутися до звичного ритму життя, а з 11 травня буде дозволено прогулянки в парках, тому керуюча компанія встигає подбати і про красу ландшафтів. По всій території комплексу дбайливо скошена трава, працює система поливу, цвітуть дерева та квіти.

Турбота забудовника, ефективність роботи обслуговуючої компанії і відповідальність мешканців – саме завдяки цьому на території кварталу не було виявлено жодного випадку зараження COVID-19. «Борітеся – поборете», – говорив Тарас Григорович Шевченко.

Телефон: +380 (44) 495-55-52

Надішліть свої контактні дані і ми передзвонимо Вам.
Телефон: +380 (44) 495-55-52

Надішліть свої контактні дані і ми передзвонимо Вам.