Друга черга ЖК “Нові теремки” введена в експлуатацію

NOVBUD ввів в експлуатацію другу чергу ЖК “Нові теремки”, будівництво інших черг триває, як і роботи з комунікацій https://novyeteremki.com.ua/

З 251 готової квартири, 180 вже знайшли своїх власників, які житимуть в комфортних умовах і затишному районі. Наразі новосели продовжують отримувати ключі у відділі продажів.

NOVBUD знає, що потрібно для комфорту і затишку

Простір, панорамні вікна і квартири-трансформери – це ще не все, що пропонує житловий комплекс “Нові Теремки”. Концепт ЖК звучить як  Lifestyle – (лайфстайл) – це образ та стиль життя і приємного відпочинку https://novyeteremki.com.ua/

ЖК “Нові Теремки” пропонує любителям комфортного життя тематичні кав’ярні, сучасні маркети, салони краси та форматні клуби для відпочинку. Все це додає яскравості і настрою – жити в цьому ЖК, а дитячі садки і школи розташовані зовсім поруч.

Візитівка NOVBUD

Понад 14 років компанія-девелопер працює на ринку житлової нерухомості і є провідною в будівельній галузі столиці. Охочі придбати квартиру в “Нових Теремках” можуть вивчити портфель компанії, в якому вже зібрано понад п’ять концептуальних проектів житлової нерухомості і більш 260 тисяч квадратів житла, які були здані в експлуатацію. Флагманським проектом компанії вважається ЖК “Петровський квартал”, відзначений експертами як один з найбільших в Україні.

Телефон: +380 (44) 495-55-52

Надішліть свої контактні дані і ми передзвонимо Вам.
Телефон: +380 (44) 495-55-52

Надішліть свої контактні дані і ми передзвонимо Вам.