NOVBUD – став провідним забудовником України 2021

 

За версією інформаційного онлайн-видання Точка Доступу

https://dostyp.com.ua/novini/top-5-zabudovnikiv-ukrayini-ta-l-vova-die-kupiti-iakisnu-i-vighidnu-kvartiru

Компанія зайняла місце в ТОП-5-ці серед провідних українських компаній-забудовників, зважаючи на відгуки клієнтів і репутацію девелопера в Інтернеті. 

Редакція сайту обирала компанії за кількома критеріями надійності та перевагами самих житлових об’єктів

Як перевірити репутацію забудовника? Як обрати варіант вигідного житла на первинному ринку нерухомості? Рейтинг найкращих забудовників 2021 року!

Провідні забудовники України у 2021

Коли постає питання про купівлю житла, для покупця цілком природно цікавитися тим, які забудовники працюють у відповідному сегменті ринку. Репутаційні аспекти — вагомий показник, який свідчить про надійність та про той кредит довіри, який має компанія від своїх клієнтів. Особливо таке питання стає актуальним, коли йде мова про новобудови міста Львів.

Це місто вважається досить популярним у контексті придбання житла й інвестування у нерухомість. Тут немає нічого дивного, адже Львів завжди стрімко розвивався в культурному та економічному контекстах. Місто пропонує чималі перспективи для молодих сімей, культурних діячів та фахівців з різних галузей, котрі вважаються експертами у своїх сферах. Відтак — нерухомість у Львові має неабиякий попит.

Якщо аналізувати інші міста України, то там процеси урбанізації також розвиваються невпинно. Попри те, що паралельно існує інший тренд, а значна частина людей прагне оселитися у передмісті чи сільській місцевості, великі міста відіграють важливу роль бізнес-центрів. Вони вважаються хорошим вибором тих, хто хоче працювати у великих компаніях, надає перевагу вертикальній кар’єрі та бачить себе у перспективних професійних командах. Саме ці соціальні фактори стають причиною того, що житло у новобудовах має чималий попит.

Хто серед забудовників України займає топові позиції в рейтингах?

Серед провідних українських компаній-забудовників, зважаючи на відгуки клієнтів і репутацію девелопера в Інтернеті, виокремлюють:

  • Київміськбуд.

Компанія заснована у 1955 році. З 2010 року забудовник здав в експлуатацію 138 готових будинків у 68 житлових комплексах. Станом на сьогодні триває будівництво 88 будинків у 28 сучасних ЖК.

  • РІЕЛ.

Хоча компанія має доволі недавню історію, вона вже встигла відзначитися вагомими здобутками у своїй сфері. Це масштабне будівельне підприємство було засноване у 2003 році. Якщо брати статистику останніх років, то з 2013 року будівельна компанія здала в експлуатацію 40 будинків у 21 житловому комплексі. Зараз споруджується 87 будинків у 14 житлових комплексах.

  • Comfort Life.

Ця компанія-забудовник була започаткована у 2010 році. Починаючи з 2013 року, вона здала в експлуатацію 39 готових будинків у 9 житлових комплексах. Зараз в 11 житлових комплексах вона споруджує загалом 50 будинків.

  • Інтеграл-Буд.

Підприємство працює з 2003 року. Починаючи з 2008-го, було завершено спорудження 103 готових будинків у 33 ЖК, а зараз будується 50 будинків у 18 ЖК.

  • NOVBUD.

Компанія функціонує з 2007 року. Починаючи з 2013, їхні спеціалісти спорудили 85 будинків у 3 ЖК. Зараз у 4 житлових комплексах команда продовжує будувати 48 будинків.

Так виглядає 5-ка найбільш надійних компаній, котрі працюють у сфері первинної нерухомості України.

Хто лідирує у Львові?

Якщо повертатися до теми Львова, то тут можна побачити у рейтингу забудовників частину компаній, яка вже була згадана вище. Крім того, можна згадати:

  • Галжитлобуд;
  • Макроекобуд;
  • Місто Мрій;
  • Креатор-Буд;
  • Нову Оселю.

Варто зазначити: надійність будівельної компанії — одна з провідних її характеристик, на які слід зважати під час придбання нерухомості. Важливо не лише те, які технології використовують та яке планування квартир обирають потенційні покупці, а й загальний аспект репутації забудовника. Про нього найбільш промовисто говорить кількість вдало завершених проєктів і відгуки самих мешканців.

Телефон: +380 (67) 483-08-09

Надішліть свої контактні дані і ми передзвонимо Вам.
Телефон: +380 (67) 483-08-09

Надішліть свої контактні дані і ми передзвонимо Вам.